Discgolfové hřiště vznikne na Šibeníku. Tato hra je mezi lidmi stále oblíbenější a představila se i při Olympijském festivalu u jezera Most. Ilustrační foto: Pixabay/CC0
Most

Most – Most zveřejnil vítěze letošního ročníku participativního rozpočtu Hejbni Mostem. Lidé letos přihlásili rekordní počet projektů, a to hned 47, do hlasování jich nakonec vstoupilo 18. Nakonec se do vyhrazeného rozpočtu 4,5 milionu korun po veřejném hlasování vtěsnalo 8 z nich. 

Z městské části budou realizovány projekty: Hřiště pro nejmenší v areálu Benedikt (1. místo), Skleník jako kouzelný domeček pro rostliny a děti (2. místo), Přírodní hřbitov – Návrat ke kořenům stromů (3. místo) a zrealizovány budou i další dva projekty, umístěné na čtvrté a páté příčce: Discgolfové hřiště Šibeník a Kuličková dráha Hrabák. 
 
V seniorské části se vítězným stal projekt Místnost pro pohybovou aktivitu do penzionu v Komořanské ulici a do života budou uvedeny i další dva návrhy – Harmonie vody a přírody v Domově pro seniory v Barvířské ulici (2. místo) a Samonosný pojezdová brána do penzionu v ulici Ke Koupališti. 
 
Do ankety se tentokrát zapojilo 2 874 hlasujících. 
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

TOPlist

TOPlist

Nahoru

XMožnosti usnadnění přístupu